خدمات

خدمات قابل ارائه در استودیو انیمیکده.

ساخت انیمیشن سه بعدی

استودیو انیمیکده با سالها تجربه در تولید انیمیشن سه بعدی برای سینما، تلویزیون و تیزرهای تبلیغاتی آمادگی همکاری در ساخت انواع انیمیشن های سه بعدی با استاندارد جهانی را دارد. ما از ابتدای کار طراحی تا خروجی نهایی و با کیفیت در کنار شما هستیم.

ساخت انیمیشن دو بعدی و موشن گرافیک

استودیو انیمیکده با دارا بودن تیم حرفه ای ساخت انیمیشن دو بعدی در تمامی سبک ها و تکنیک های استاندارد، تولیدات فراوانی را به صورت سریال، وب سریز و تیزر های تبلیغاتی به انجام رسانده است. ما پیشنهاد های ویژه ای در ساخت موشن گرافیک و انیمیشن دو بعدی برای شما داریم.

جلوه های ویژه سینمایی

استودیو انیمیکده با بیش از یک دهه تجربه در ساخت جلوه های ویژه برای فیلم های سینمایی، سریال ها و فیلم های کوتاه.خدمات گسترده ای در این حوزه ارائه می دهد. خدمات ما از مراحل پیش تولید یک فیلم با طراحی و استوری بورد و پریویژوال سه بعدی آغاز مشود. در تمامی مراحل فیلمبرداری سوپروایزرهای ما در کنار تیم تولید خواهند بود و در نهایت کار ساخت جلوه های ویژه بر روی خروجی نهایی انجام خواهد شد.
ساخت و تلفیق لوکیشن های سه بعدی با راش های فیلمبرداری شده، تکثیر جمعیت، شبیه سازی انفجار، آتش و دود، ساخت بدل سه بعدی بازیگران و همچنین ساخت پلان های تعقیب وگریز اتومبیل و تصادف از خدمات ما در حوزه ی جلوه های ویژه می باشد.

طراحی کانسپت و کارگردانی هنری

تیم هنری ما با دارا بودن کارگردان های هنری بسیار حرفه ای و هنرمندان و طراحان به روز و با انگیزه توانسته است آثار بسیاری را خلق و به پیشبرد پروژه های بزرگی کمک کند. پیشنهاد ما همکاری در طراحی شخصیت، محیط و لوکیشن تا طراحی های مفهومی جهت بسط و گسترش ایده های بصری شماست.

Arami-Concept-Machine